درباره ما

خانه » درباره ما
درباره ما ۱۳۹۸-۴-۱۸ ۱۸:۱۳:۳۶ +۰۰:۰۰

درود بی پایان خدمت بازدید کنندگان وبسایت Rightcoders.

همواره هدف وبسایت ما ارائه بهترین نکات در مورد ساخت نرم افزار های استاندارد است. امروزه در بسیاری از شرکت ها، سازمانها شاهد نرم افزار های تست نشده و فوق العاده غیر پایدار هستیم. قطعا نکاتی وجود دارد که در این محصولات رعایت نشده است. نرم افزار علم پیچیده می باشد و در بهترین دانشگاه های دنیا تدریس می شود. دانشمندان این علم می دانند که تولید یک نرم افزار خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشند. هر نرم افزار برای کاری تولید شده است و دارای معایب و محاسنی است.

همچنین تولید نرم افزار نیاز به ابزار دارد. ابزارهایی که با توجه به تجربیات شرکت هایی که این مسیر را طی کرده اند تا به تولید نرم افزار بهینه و منطبق با نیاز بازار دست یابند.

رویکرد وبسایت ما فراهم سازی و آموزش ابزار هایی ای است که رویکرد قدیم تولید نرم افزار را عوض می کنند و روز به روز به سمت خودکار سازی تولید نرم افزار می روند.

فریمورک ها، سیستم های مدیریت محتوا، DevOps دنیای تولید نرم افزار و محیط های فناوری اطلاعات را تکان داده اند و به کلی دنیا را به شکل هیجان انگیزی تبدیل کرده اند.

وردپرس باعث شد تا در ۵ دقیقه وبسایت بسازیم.

vagrant کمک کرد تا خیلی سریع سیستم های خود را بر روی محیط عملیاتی به اجرا در آوریم.

Cloud به ما کمک کرد تا محدودیت منابع نداشته باشیم و دنیا را به شکل یک ابر ببینیم.

و…

اینها تنها موارد کوچکی از تغییرات شگفت انگیز دنیای ما است که شرایطی را فراهم کرده تا به سرعت ایده ی خود را عملی کنیم و دنیای بهتری داشته باشیم.

پیروز و سربلند باشید